Mikaela Barrera Birath, 2 dan
Licens: Klubbtränare
Kontakt: mikaela@gjk.se

Per Jacobsson, 1 kyu
Licens: Klubbtränare
Kontakt: per@gjk.se

Daniel Knezevic, 1 kyu
Licens: Klubbtänare
Kontakt: daniel.k@gjk.se

Kenny Kling, 5 dan
Licens: Klubbtränare
Utbildare för Svenska judoförbundet
Student vid Högskolan Dalarnas judotränarutbildning
Kontakt: kenny@gjk.se

Bodil Eriksson, 1 dan
Licens: Klubbtränare
Kontakt: bodil@gjk.se

Håkan Olausson, 2 dan
Kontakt: hakan@gjk.se

Thomas Nyvall, 3 dan
Licens: Klubbtränare, Step by Step
Utbildare för Svenska judoförbundet
Student vid Högskolan Dalarnas judotränarutbildning
Kontakt: thomas@gjk.se

Kenneth Olesen, 2 dan
Licens: Assisterande klubbtränare
Kontakt: kenneth@gjk.se

Isolde Andersson, 1 kyu
Kontakt: isolde@gjk.se

Robin Persson, 1 dan
Licens: Klubbtränare
Utbildare för Svenska judoförbundet
Student vid Högskolan Dalarnas judotränarutbildning
Kontakt: robin@gjk.se

Mio Rodrigo Blomqvist, 3 dan
Licens: Klubbtränare, judo4balance
Utbildare för Svenska judoförbundet
Kontakt: mio@gjk.se

Braulio Sanchez, 1 dan
Licens: Klubbtränare
Kontakt: braulio@gjk.se

Aron Mattiasson, 2 kyu
Kontakt: aron@gjk.se

Roger Svedberg, 5 dan
Licens: Klubbtränare
Kontakt: roger@gjk.se

Tim Nylander, 1 dan
Kontakt: tim@gjk.se

Johan Thörsman, 6 dan
Licens: Klubbtränare
Kontakt: johan@gjk.se

Emma Ensberg, 1 dan
Kontakt: emma@gjk.se

Martin Martinsson, 4 kyu
Kontakt: martin@gjk.se

Jörgen Häggqvist, 5 dan
Licens: Klubbtränare
Kontakt: jorgen@gjk.se